Każdy z naszych gości zaraz po przyjeździe pyta o to, gdzie mógłby pójść i coś zjeść lub, gdzie odpocząć?


Wychodząc naprzeciw tym pytaniom, mamy przyjemność polecić kilka sprawdzonych miejsc. Sprawdzonych, ponieważ sami również tam się stołowaliśmy z całą rodziną oraz przyjaciółmi.

Najbliżej naszych apartamentów jest oczywiście kompleks Manufaktura, gdzie z czystą przyjemnością polecamy następujące lokale:

BIERHALLE - wyśmienita restauracja - piwiarnia, gdzie znajdziemy smaczne dania kuchni polskiej oraz austriackiej. Wyśmienite piwo warzone jest na miejscu.

Miłym dodatkiem jest oprawa i wystrój wnętrz lokalu utrzymane w stylu bawarskim. Obsługa również posiada stroje regionalne. Drugą promocją jest codzienna możliwość wypicia wyjątkowego świeżego piwa za 50% ceny. Jest ono podawane w godzinach 15-17 również od poniedziałku do piątku. Zalecamy więc wejście przed piętnastą, aby zaraz po obfitym i smacznym posiłku rozkoszować się tym wyjątkowym smakiem piwa.

ELEKTROWNIA - Miejsce rozrywki oraz wypoczynku przy lampce wina lub smacznej pizzy. Przede wszystkim jednak dyskoteka. Słynna Elektrownia - Hollyłódź. Dwie kondygnacje, różna muzyka na każdej sali. Oferta skierowana zarówno do młodszej klienteli, jak i grup "naszej klasy". My też się tam bawiliśmy i mimo naszego średniego wieku ciągle żywa muzyka lat 70,80 i 90 pozwoliła nam przypomnieć sobie lata naszych dyskotek. Górna sala, to królestwo najnowszej muzyki, najnowszych trendów mody i modnych drinków. Dyskoteka posiada salę VIP dla gości wymagających.

Elektrownia to również bar i restauracja z zewnętrznej strony od strony rynku, gdzie zjemy smaczne dania obiadowe, bogatą pizzę lub w ogródku zewnetrznym napijemy się piwa. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli gościom naszych apartamentów zaoferować specjalny bonus właśnie z tego wyjątkowego lokalu.

ANATEWKA - wyjątkowa w smaku, unikalna pod względem wystroju nawiązuje do korzeni Manufaktury. Izrael Poznański z pewnością gdyby żył, jadałby właśnie tutaj!. Tu zobaczą Państwo reprodukcję obrazu - portretu naszego słynnego zalożyciela Manufaktury.

Wyjątkowy wystrój lokalu nawiązuje do starej tradycji i kultury żydowskiej. Warto skosztować potraw tradycyjnej kuchni, jaką się tutaj oferuje i dokladnie przyjrzeć się detalom wystroju i wyposażenia lokalu. Wewnątrz z pewnością odczuwa się tutaj swoisty spokój, jakże inny od pozostałych gwarnych lokali.

 
© ergo-media 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone